Давид Бецкхам је забављао учеснике конференције за штампу одговорајући на позив

Давид Бецкхам свакако има смисао за хумор. Познати фудбалер се насмејао свих оних који су се окупили на конференцији за новинаре која је одржана након хуманитарног поклапања Уницефа, организованог да помогне деци.

Изгубљена прилика

Новинари питали су бившег капетана енглеског тима о својим питањима и одговорио им на пријатељски начин. Један од новинара написао је Бецкхамове речи на телефону иу тренутку монолога атлетичара мобилник је одједном зазвонио. Давид се није збуњивао и покупио телефон уместо домаћина, али, наравно, претплатник, саслушавајући други глас, био је збуњен и није изговорио ни ријечи.

Сада позиваоца гризе лактове, пропусти прилику да разговара са фудбалу.

Прочитајте такође

Тоуцхинг момент

Добровољна утакмица, након чега је забавна епизода, одржана је у Манчестеру. На пољу стадиона "Олд Траффорд" упознали су репрезентацију Енглеске и Ирске и јединственог светског тима.

Британци су успели победити противнике са резултатом 3: 1. У двобоју двоструки Мицхаел Овен је забележен и Паул Сцхолес, Двигхт Иорк, постигао је једном.

На 75. минуту састанка, постојао је још један занимљив тренутак, чији су јунаци постали Бецкхам и његов 16-годишњи син Бруклин. Познати отац му је пружио место на терену, а Бекам Јр. играо је добро за њега 15 минута.